HACCP

ТМ «LAGO» – виробництво, обладнане за останнім словом техніки. Молочний цех почав свою роботу у 2019 році. Проєкт розроблений відповідно до вимог Міжнародного Стандарту Управління Безпекою харчових продуктів ISO 22000.

ISO22000

Що це означає?

 • Будівельні матеріали та роботи, які проводились, повністю безпечні для випуску харчових продуктів
 • Інженерія цеху починається з власної свердловини та глибокого очищення води для виробництва
 • Очисні споруди цеху передбачають повне перероблення відходів без забруднення навколишнього середовища
 • Обладнання для виробництва продукції – TESSA Ізраїль.

Обладнання

Для перероблення молока підприємство використовує обладнання від одного з провідних світових виробників – TESSA, Ізраїль.

Призначено для дрібних і середніх підприємств. Зроблено з нержавіючої сталі, відповідно до європейських стандартів для харчового обладнання DIN і американського стандарту 3А.

Сировина

Для виробництва молочної продукції першорядну роль відіграє якість і чистота сировини.

Ми використовуємо тільки натуральне молоко класу “Екстра” без будь-яких консервантів або добавок від ТОВ «УМК».

Контроль якості

Вхідне молоко проходить контроль за показниками жирності й вмісту білка, але основний показник — це показник чистоти молока і здоров’я тварин на фермі, відсутність сторонніх хімічних домішок в сировині.

Наше молоко повністю відповідає критеріям Екстра!

Важливо і те, що молоко охолоджується прямо під час доїння. Постійна температура +3 .. + 6 ° C зберігається до моменту надходження молочної сировини до нас (ДСТУ 3662-97).

Молоко екстракласу — це один із сортів молока, він є найкращим за всіма критеріями. Основні гігієнічні показники: бактеріальна забрудненість — до 100 тис. КУО / см3, соматичні клітини — до 400 тис. / См3. Таке молоко найцінніше, корисне і дороге.

Закваски

Для виготовлення кисломолочних продуктів на виробництві, ми використовуємо натуральні заквасочні культури і ферменти італійського, французького та швейцарського виробництва Danisco (Франція) і Chr. Hansen (Данія).

У йогуртах питних і термостатних використовуються наповнювачі, що не містять в своєму складі ГМО, крохмалю та штучних консервантів. Замість крохмалю в якості згущувача для фруктової основи виступає натуральний пектин.

 

work

Процес

Якщо ми сьогодні закупили та доставили в цех партію молока, то сьогодні ж і починаємо виробничий процес. Тобто не змішуємо і не відстоюємо молоко з різних партій.

Робимо невеликі партії готової продукції, тому «LAGO» – це завжди свіжий, смачний і максимально корисний продукт.

Логістика

Ми контролюємо весь процес виробництва: від перевірки прийнятого з ферми молока, переробки, упаковки, до логістики для магазинів. На всіх етапах контроль виробляють фахівці з лабораторії «LAGO».

Ми самі доставляємо продукцію в магазини і своїм партнерам, щоб ви отримали найсвіжішу продукцію!


Логістика

Асортимент продукції, що випускається за класичними рецептами (згідно з затвердженими рецептурами ДСТУ України) без додавання консервантів та згущувачів:

 • Молоко питне від 2,5% до 6% жирності
 • Вершки пастеризовані від 10 % до 30% жирності
 • Кефір питний та термостатичний від 1,5 % до 4% жирності
 • Сметана від 15% до 20% жирності
 • Йогурти класичні, йогурти з наповнювачами термостатні, йогурти з наповнювачами питні від 2,5 % до 3,2 % жирності
 • Творог класичний
 • Молоді сири — адигейський, бринза, качотта 
 • Сир кисломолочний

Наш колектив із задоволенням виконає свою місію — Приготує та пригостить всіх Корисною, Смачною та Якісною молочною продукцією.