Постачальник

Єдиним постачальником молока, що використовується для всіх видів молочної продукції LAGO, є ТОВ “Українська молочна компанія”.

УМК це найбільша в Україні ферма промислового типу, де працюють виключно з племінними коровами голштинської породи. Стадо корів формувалося шляхом закупівлі племінних нетелей на молочних фермах Німеччини, Нідерландів та Данії. Утримання корів безприв’язне, годівля з кормових столів відбувається за загально змішаним раціоном, для якого використовуються високоякісні корми власного виробництва: силос кукурудзяний, сінаж люцерновий, сіно злакове, солома пшенична, зерно ячменю, вівса та кукурудзи. Також для годівлі тварин Товариством закуповуються шрот рапсовий, соняшниковий та соєвий, сухий жом та мінерально-вітамінні домішки.

На фермі використовується максимально автоматизована доїльна зала. Для доїння використовують устаткування відомого виробника «ДеЛаваль»

При виробництві молока не використовуються гормональні стимулятори, антибіотики та інші шкідливі для людей добавки та гарантується  постачання сировини високої якості для перероблення в молочні продукти загального споживання.

ТОВ «УМК» має статус спеціальної сировинної зони для дитячого харчування. Молоко виробництва УМК за якісними показниками відповідає стандартам якості, визначеним для України та ЄС.

Вироблене на фермі Товариства молоко має наступні параметри якості:

  • Бактеріальна забрудненість менш ніж 50 тис. на см3
  • Кількість соматичних клітин – менш ніж 150 тис. на см3


Більше інформації про постачальника молока, можливо отримати за посиланням УМК